Kurumsal

HAKKIMIZDA

ERYILMAZ CARFIER Ayakkabı 1950 yılında başlamış olduğu ayakkabı üretiminde kendisini yenileyerek CARFIER ve REFLEX markalarıyla bir dünya markası olma yolunda hızla ilerlemektedir.

 

Deneyimli teknik kadrosu ile kaliteli ve rahat ayakkabı üreticisi olma yolunda ilerlerken, uluslararası pazarda da yerini alma hedefi ile çalışmaktadır. Teknolojik gelişmelere paralel şekilde üretim imkânlarını modernize ederek kaliteyi en üst düzeye ulaştırmayı kendine hedef olarak seçmiştir. Bünyesinde bulundurduğu teknik tasarım ve modelistleri ile moda ve tasarımın öncüsü olma liderliğini sürdürmektedir.

 

Üretimde geniş çeşit yelpazesine sahip olan bir firma olarak, erkek ayakkabısı üretiminde; klasik, günlük (casual), konfor (comfort) ve bot çeşitlerini üretmektedir.

Üretilen bu ayakkabılar yurt içinde bayi ve toptancıları ile yurtdışında ise K.K.T.C, Azerbaycan, İngiltere, Yunanistan, Kore, Suudi Arabistan ve Dubai’ye ihraç ettiği mallarla uluslararası arenada yerini muhafaza etmektedir.

 

CARFIER marka ayakkabıları; çizgisi, kalitesi ve ekonomik olması ile tüketicinin beğenisini kazanmıştır. En önemli ilkesi ayakkabı ve teknolojisindeki gelişmeleri, Dünya ayakkabı sektöründeki yenilikleri takip ederek yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında müşterilerine en iyi kaliteyi ve hizmeti sunmaktır.

VİZYON & MİSYON

VİZYON

Ayakkabı sektöründe, yurtiçinde ve yurtdışında kullanıma yönelik üstün teknolojiler ile kalite standartlarında ayakkabıya dair çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, tüketici ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe bir dünya şirketi olmak.

 

MİSYON
ERYILMAZ CARFIER AYAKKABI olarak; CARFIER ve REFLEX markalarıyla yurt içinde ve yurt dışında kalitesiyle, çizgisiyle ve farklılığı ile bilinen bir değer yapmak…

 1. ERYILMAZ TOPTAN KAVAFİYE

  1950 yılında, ERYILMAZ TOPTAN KAVAFİYE ismi ile Ayakkabı şehri Konya da, Ahmet Eryılmaz tarafından kurulan müessese,

 2. 1978

  Yılların geçmesi ile işlerin büyümesi sonucu, ve daha önemlisi 1978 yılında 2.Kuşağın bayrağı devir alması ile daha hızlı bir ilerleme serüvenine girmiştir.

 3. 2000

  2000 yılında oluşturulan markalaşma ve üretim safhasına geçen şirket, Carfier Markası ile klasik erkek ayakkabısında küçük bir fabrikada üretime başlamıştır.

 4. 2012

  Üstün ustalık bilgisi, tecrübe ve farklılığı ortaya koyan anlayış ile marka kısa bir süre içerisinde iç piyasada bilinen bir marka haline gelmiştir.

 5. 2018

  Günümüze kadar gelen bu süreçte, Carfier markası ile 20 den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

200

MODEL

15

ÜLKE

3

TİP

69

YIL

KALİTE

ÜRÜN KALİTEMİZ

CARFIER ürünleri, o ürüne uygun malzemelerin en iyi kalitesiyle ve titiz bir işçilikle üretilir. Bitmiş ürünler ambalajlanmadan önce mutlaka kalite kontrolden geçirilir. Buna rağmen, ayakkabı üretimi yoğun insan emeğine dayandığından, CARFIER ürünlerinde ortaya çıkabilecek üretim hatalarını telafi etmek için firmamız azami gayret ve iyi niyet gösterir.
CARFIER ürünlerinde üretim hatası bulunduğu takdirde, satış belgesi ile birlikte 90 gün içinde ürünün satın alındığı yetkili satıcıya başvurulmalıdır.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ
• Müşterilerimize sürekli kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunmak
• Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemek ve
• Bu politikayı çalışanlarımızla paylaşmak
• Kaliteyi geliştirmek ve sürekli kılmaktır

 

ÜRETİM HATASI KAPSAMINA GİRMEYEN DURUMLAR
• Ayakkabının ayağı sıkması
• Deri astar ve/veya mostra renginin ayaklara veya çoraplara çıkması
• Ayaklarda aşırı terleme ve koku
• Derinin suyla temasında bir miktar su çekmesi
• Ayakkabının elde ve/veya makinede yıkanmış olması
• Ayakkabıya, cinsine uygun olmayan boya,cila, vb. ürünlerle bakım yapılmış olması
• Ayakkabıda doğal aşınma nedeniyle oluşan deformasyon, kirlenme, renk bozulması, taban erimesi gibi durumlar.